Menu
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

O nas
Stanisława Nowak-Torczyńska

O mnie

Nazywam się Stanisława Nowak-Torczyńska, już od dzieciństwa wykazywałam zainteresowanie plastyką. Malowanie, lepienie, rzeźbienie w drewnie były moim codziennym zajęciem. Jako nastolatka uwielbiałam “przelewać” na papier projekty, stylizacje ubrań.

Od dwudziestego roku życia, większość mojej garderoby np. do pracy, po pracy oraz kreacje wieczorowe, zaprojektowałam i uszyłam sama. W wieku 37 lat ukończyłam na ASP w Łodzi - Architekturę Wnętrz, ponieważ była i jest to moja druga pasja.

Od kiedy pamiętam kolekcjonuję czasopisma branżowe poświęcone modzie. Obserwuję i porównuję “wyścig” trendów dotyczących wzornictwa, kolorystyki, krojów obowiązujących w danym sezonie.

Firmę Myself utożsamiam z samą sobą, gdyż chcę pokazać, iż kobieta może wyrazić siebie, swoje wnętrze i charyzmę poprzez unikatowe kreacje.

Każda z nas pragnie być wyjątkową niezależnie od miejsca z którego pochodzi, gdzie mieszka, jaki status społeczny zajmuje. To historia każdej z nas.

Pozdrawiam Klientki sklepu Myself

 

 

 

Misja firmy Myself

Zadowolenie naszych klientek jest dla nas priorytetem. Oferujemy towar najwyższej jakości a zamówienia realizowane są szybko. Nasi fachowcy chętnie udzielają porad by zakupy w naszym sklepie internetowym stały się przyjemne i niezapomniane.

 

Nasze cele

Klientkom Myself pomagamy w ich metamorfozie produkując kolekcje ubrań z najwyższej jakości tkanin. Część dochodu ze sprzedaży przekazujemy na cele dobroczynne.

 

Produkcja i najnowsze technologie

 • W naszej produkcji bazujemy na doświadczeniu technologa i krawców oraz korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technologicznych.
 • Zakupiliśmy najnowszy sprzęt, który pozwala nam uniknąć nawet minimalnych wad ale przede wszystkim stwarzamy bezpieczne i komfortowe warunki pracy naszym pracownikom.
 • Zależy nam by proces produkcyjny odbywał się w harmonii z naturą.

 

Jakość produktu

 • Jednym z głównych wyznaczników marki Myself jest stosowanie wyłącznie naturalnych materiałów.
 • Wydłużenie terminu żywotności ubrań dzięki jakości i naturalności wykorzystywanych tkanin, jest jednym z założeń trendu sustainable fashion.

 

Proces doboru i import tkanin

 • Większość naszych materiałów pochodzi z Włoch.
 • W procesie poszukiwania tkanin współpracujemy z włoskimi producentami.
 • Każdy materiał jest starannie wybierany przy udziale ekspertów, którzy mogą potwierdzić najwyższą jakość tkaniny.

 

Oferta Myself

 • Nasza oferta nie jest duża pod względem ilości wzorów i kolekcji gdyż staramy się by marka Myself kojarzyła się z jakością i naturalnością wykorzystywanych materiałów.
 • Stawiamy na rzeczy wyjątkowe gdyż zależy nam aby ubrania, które produkujemy miały oryginalny styl i idealnie pasowały do oczekiwań naszych klientek.
 • Produkcję ograniczamy do 50 sztuk danego wzoru by nasze klientki czuły się jeszcze bardziej wyjątkowe. Gwarancją naszej limitowanej kolekcji jest unikatowa metka z numerem np. 34 th of 50.

 

Realizacja zamówień

 • Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy sklepie internetowym Myself stają się czystą przyjemnością.
 • Wszystkie zakupione produkty dostarczane są bezpłatnie za pośrednictwem firmy kurierskiej.
 • Gwarantujemy iż realizacja zamówionego towaru jest błyskawiczna.
 • W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email kontakt@myselfcollection.com lub telefonicznie pod numerem +48 515 345 565.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl