Menu
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

O nas

Każda kobieta ma poczucie bycia wyjątkową. Niezależnie od miejsca z którego pochodzi, gdzie mieszka, jaki status społeczny zajmuje. To historia każdej z nas.

Stawiamy na rzeczy wyjątkowe. Nic zbyt luksusowego... bardziej coś, co było i jest kompilacją wielu elementów, ale co w połączeniu daje to WOW!

MYSELF jest nową polską marką. Jakość produkcji jest integralną częścią tworzenia MYSELF. Zależy nam na tym aby ubrania, które produkujemy, miały oryginalny styl i idealnie pasowały do właścicielki.

Szycie łączy w sobie umiejętności artysty i jubilera. W naszej produkcji bazujemy na doświadczeniu technologa i krawców oraz korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Posługujemy się najnowszym sprzętem, który pozwala nam uniknąć nawet minimalnych wad ale przede wszystkim stwarza komfortowe warunki pracy dla naszych pracowników. Zależy nam na tym, żeby proces produkcyjny odbywał się w harmonii.

Nasze kolekcje są limitowane i robimy wszystko, aby każda z nich była najwyższej jakości.

Jednym z głównych wyznaczników marki MYSELF, jest stosowanie wyłącznie naturalnych materiałów. Jesteśmy wymagający wobec siebie oraz wobec tego co kreujemy. Nasz produkt tworzymy z jakością, dbamy o to aby służył naszym Klientkom przez długi czas. Wydłużenie terminu żywotności ubrań dzięki jakości i naturalności wykorzystywanych tkanin, jest jednym z założeń trendu na sustainable fashion.

Większość naszych materiałów pochodzi z Włoch. W procesie poszukiwania materiałów współpracujemy bezpośrednio włoskimi producentami. Każdy materiał jest starannie dobierany, często przy udziale ekspertów, którzy mogą potwierdzić najwyższą jakość wybranej przez nas tkaniny.

Staramy się, aby marka MYSELF kojarzyła się z jakością i naturalnością wykorzystywanych materiałów.

Zadowolenie naszych Klientek jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością. 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email kontakt@myselfcollection.com lub telefonicznie pod numerem 515345565.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl